روفرشی کشدار طرح سنتی افشان ماهی

یکی از ضروری ترین وسایلی که برای یک منزل نیاز است روفرشی کشدار می باشد که در طرحهای سنتی، افشان، ماهی و غیره تولید شده است که هر کسی با توجه به سلیقه و دیزاین منزل خود به راحتی بتواند آن را انتخاب نماید. این نوع محصول به تازگی وارد بازار شده است و به خوبی نیز مورد استقبال قرار گرفته است و جایگزین روفرشیهای قدیمی شده است.

روفرشی کشدار طرح سنتی

مزیت قابل توجه روفرشی کشدار طرح سنتی نسبت به روفرشیهای قدیمی وجود کش در روفرشی می باشد به صورتی که با کمک این کش می توان به صورت محکم و صاف روفرشی را بر روی فرش قرار داد.

نکته ای که باعث شده بیشتر افراد تمایل به پهن کردن روفرشی بر روی فرش ندارند جمع شدن آن می باشد و با کوچک ترین حرکتی بر روی روفرشی جمع می شود اما روفرشی کشدار این مزیت را دارد که به هیچ عنوان جمع نمی شود و لیز نمی خورد و تا مدتها به صورت صاف باقی می ماند زیرا این کش باعث هر چه محکم و سفت شدن آن می شود.

روفرشی کشدار طرح افشان

یکی از زیبا ترین طرحهایی که می توان برای روفرشی کشدار انتخاب کرد طرح افشان می باشد. بیشتر فرشهایی که موجود می باشد دارای طرح افشان است و روفرشی آن نیز در طرح افشان تولید شده است زیرا بیشتر مردم تمایل به خرید این طرح دارند. زیبایی و ظرافت این روفرشی به مقداری می باشد که بسیار مشابه به فرش است و همین ظرافت باعث شده تا در طرحهای مختلفی تولید شود.

بیشترین کارایی یک روفرشی برای جلوگیری از کثیف شدن فرش می باشد زیرا اگر فرش کثیف شود شستن آن کار آسانی نمی باشد اما اگر این نوع روفرشی کثیف شود به راحتی می توانید آن را در ماشین لباسشویی نیز شستشو دهید.

روفرشی کشدار طرح افشان

روفرشی کشدار طرح ماهی

بیشترین کارایی یک روفرشی کشدار طرح ماهی برای پوشاندن عیب فرش می باشد زیرا این طرح بسیار زیبا است و به راحتی می توانید آن را بر روی فرش پهن کنید و انواع عیب و خرابی فرش را بپوشانید. بافت این نوع روفرشی به گونه ای می باشد که بسیار مشابه به فرش است و در جنسهای مختلفی تولید شده است.

یکی از پر طرفدار ترین جنسهای روفرشی مخمل می باشد زیرا مخمل به راحتی لیز نمی خورد و مقاومت آن نیز در برابر خرابی و پارگی زیاد است و مقاومت آن به نسبت دیگر جنسها زیاد می باشد. به روفرشی کشدار به عنوان کاور نیز بسیاری از افراد خریداری می کنند و برای محافظت هر چه بیشتر فرشهای گران بها و دست بافت این نوع روفرشی را پهن می کنند.

روفرشی کشدار طرح کودک

ابریشم نیز از دیگر جنسهایی می باشد که برای ساخت و تولید روفرشی کشدار طرح کودک استفاده می شود زیرا این جنس لطافت و نرمی زیادی دارد و برای اتاق کودکان بسیار مناسب می باشد زیرا کودک ممکن است بر روی آن استراحت و یا بازی کند پس جنس آن باید نرم باشد و همچنین بافت آن به گونه ای باشد که اگر دچار کثیفی شد به راحتی تمیز شود.

طرح کودک این روفرشی دارای طرحهای جذابی می باشد و باعث زیبا تر شدن اتاق کودک می شود و با این طرحهای زیبا می توان به راحتی کودک را مجذوب اتاق کرد و حتی تا مدت زمان طولانی نیز در اتاق باقی بماند.

روفرشی کشدار طرح کودک

روفرشی کشدار طرح جدید

مدرن و سنتی یکی از طرحهایی می باشد که امروزه از آن به عنوان طرح جدید یاد می کنند و روفرشی کشدار را در این طرحها تولید می کنند.

روفرشی کشدار این مزیت را دارد که به راحتی می توانید با هر نوع سبک سلیقه ای آن را انتخاب نمایید و اگر سبک خونه ی شما مدرن است می توانید از طرحهای جدیدی که تولید شده اند خریداری نمایید و اگر سبک کلاسیک مورد پسند شما می باشد می توانید انتخاب کنید و این طرح دارای رنگهای بسیار زیبایی می باشد.

روفرشی کشدار به صورت دو رو نیز قابل استفاده می باشد به نوعی که در یک روی آن یک طرح و رنگ و در طرف دیگر روفرشی رنگ و طرح جدیدی بافته شده است و به نوعی با خرید یک روفرشی شما دو نوع روفرشی را در اختیار دارید.

روفرشی کشدار طرح قالی

بیشترین تشابه و نزدیکی طرح به قالی را می توان در روفرشی کشدار پیدا کرد زیرا این روفرشی در طرحهای متنوع و دقیقا مشابه قالی تولید شده است به گونه ای که اگر آن را بر روی فرش بکشید مشابه فرش می شود.

مزیت این نوع روفرشی آن است که به صورت یک محصول آنتی باکتریال می باشد و حتی نوع جدیدی از آن نیز تولید شده است که به صورت نانو می باشد و هر نوع لکه ای به راحتی از روی آن از بین می رود.

روفرشی کشدار طرح مدرن

ثابت ماندن روفرشی کشدار طرح مدرن بر روی فرش یک مزیت بسیار قابل توجه ای می باشد که هر نوع روفرشی این مزیت را ندارد و همین مزیت باعث شده تا جارو کشی بر روی آن به راحتی انجام شود و در رنگهای بسیار زیبا نیز تولید شده است.

روفرشی کشدار طرح مدرن

روفرشی کشدار طرح فرش

بیشترین استقبال افراد از روفرشی کشدار طرح فرش می باشد زیرا شباهت زیادی به فرش دارد و کم تر کسی تفاوت بین روفرشی را با فرش متوجه خواهد شد. بافت این نوع روفرشی نیز از بهترین نوع نخ و جنس می باشد و مورد استقبال بسیاری از افراد نیز می باشد.

قیمت روفرشی جدید طرح فرش کشدار

برای اطلاع از قیمت روفرشی کشدار جدید طرح فرش می توانید به روشهای مختلفی اقدام نمایید که آسان ترین آن روش اینترنتی می باشد زیرا در این روش به راحتی بدون مراجعه حضوری می توانید انواع طرحهای این محصول را مشاهده کرده و خریداری نمایید.

سایت ما از سایتهایی می باشد که اقدام به فروش روفرشی کشدار کرده است و این محصول در ایران در بهترین کارخانه ها تولید شده اند و با بهترین متریال روز بافته شده اند و در رنگ بندیهای بسیار متنوع به فروش می رسد.

روفرشی طرح جدید کشدار

در هنگام خرید روفرشی کشدار طرح جدید دقت داشته باشید تا دقیقا متناسب با سایز فرش آن را خریداری کرده باشید زیرا ممکن است اگر یک سانت نیز کوچک باشد باعث این شود که کش آن در بیایید و دچار جمع شدن روفرشی شود.

روفرشی طرح جدید کشدار

برای خرید و اطلاع از قیمت روفرشی کشدار می توانید با مشاوران ما تماس گرفته و اقدام به ثبت سفارش کنید و به دلیل اینکه محصول خریداری شده توسط شما از این سایت به صورت مستقیم می باشد همین موضوع باعث شده تا قیمت آن بسیار مناسب تر از دیگر مراکز باشد و هدف ما کسب رضایت شما می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما