روفرشی ضد آب شیراز مشهد اصفهان

در این باره باید بگوئیم که روفرشی ۹متری زربافت در استانهای مختلفی چون شیراز، مشهد و اصفهان عرضه می شوند. این روفرشیها را می توان در بسیاری از اماکن مورد استفاده قرار داد و به دلیل اینکه ضد آب هستند در صورتی که زیر آنها خیس شود به داخل آن سرایت نخواهد کرد. این محصولات دارای دور دوزی بسیار زیادی بوده که باعث می شود به راحتی ریش ریش و یا نخ کش نشوند.

روفرشی ضد آب شیراز

باید گفت روفرشی ضد آب شیراز دارای کیفیت بسیار بالایی بوده که در سایزهای 3، 6، 9 و 12 متری قابل عرضه هستند. طراحی و رنگ بندی روفرشیها بسیار زیاد بوده که می تواند هر سلیقه ای را مجذوب خود کند. در واقع جنسی که برای تولید این محصول به کار می رود معمولا از پلی استر، ابریشم و مخمل بوده که از میزان مقاومت بسیار بالایی نیز می باشند.

در قدیم الایام از روفرشی برای قرار دادن آن بر روی فرش استفاده می کردند که دارای مزیتهای بسیار زیادی بود. امروزه روفرشیهایی تولید می شوند که همواره هم دارای کش هستند که به خوبی با فرش فیکس می شوند و هم دارای قابلیت ضد آب هستند که در صورتی اگر روی آنها غذا و یا نوشیدنی بریزد به فرش نفوذ نکرده و نیازی نیست فرش را شستشو دهید.

در جنسهایی که از نخ پنبه بهره می برند که معمولا از ترکیباتی چون آکرلیک، رازیون و آلفین استفاده می کنند. روفرشیهایی که از قدیم مورد استفاده قرار می گرفتند به روفرشی کلاسیک مشهور هستند چرا که دارای طرحهایی چون افشان، خشتی، ترنج و دیگر مدلها بوده و به دلیل اینکه دارای ضخامت بسیار کمتری هستند می توان از آنها در سفر و بیرون از خانه مورد استفاده قرار داد.

مدلی از روفرشیهای مدرن امروزه وجود دارند که می توان از آنها در کنار مبلمان استفاده کرد تا جذابیت بسیار زیادی را به منزل ببخشد. افراد زیادی هستند که روفرشی را به این خاطر استفاده می کنند تا رنگ فرش آنها تیره نشود و یا در صورتی که در معرض نور شدید آفتاب قرار گرفت دچار سوختگی نشود.

از زمانی که روفرشیها به شکلهای مختلف تولید شده اند تنوع در منزل بسیار افرایش پیدا کرده و به نوعی می توان از آنها برای کودکان هم استفاده کرد تا در صورتی که کثیف شد به راحتی قابل شستشو باشد. جنس به کار رفته در روفرشی می تواند میزان دوام آن را در طول زمان مشخص کند پس سعی داشته باشید از محصولات مرغوب استفاده کنید تا سالهای زیادی بتوانید از آنها بهره لازم را ببرید.

روفرشی ضد آب شیراز

روفرشی ضد آب مشهد

باید دقت داشته باشید روفرشی کشدار ترکیه ای ضد آب مشهد که از پلی استر تولید شده است را نباید وسایل و ظروف داغ را روی آنها قرار داد چرا که باعث سوختن آنها خواهد شد. مدلهایی که از ابریشم نازک تولید شده اند دارای ضخامت بسیار کمی بوده که می توان آن را در سالن پذیرایی و یا اتاق مورد استفاده قرار داد.

بسیاری از افراد از روفرشی ضدآب در مسافرت استفاده می کنند تا بتوانند از آن در مکانهای دارای رطوبت استفاده کنند. تولید این محصولات معمولا با استفاده از دستگاه اتوماتیک انجام می شود به همین دلیل دارای طراحی و دوخت بسیار منظمی نیز می باشند.

روفرشی به راحتی روی فرش فیکس شده و از نفوذ آلودگیها به آن جلوگیری می کند و به دلیل جنسی که دارند به هیچ عنوان در صورت راه رفتن روی آنها لیز نمی خورید. از این محصولات می توان بر روی فرش آشپزخانه هم استفاده کرده چرا که باعث می شود از نفوذ چربیها و آب به درون آنها جلوگیری شود.

بسیاری از روفرشیها ساده هستند به طوریکه دارای کش نبوده و به صورتی ساده روی فرش قرار می گیرند که به نظر می رسد دارای قیمت بسیار کمتری نسبت به نمونه کشدار هستند. نظافت خانه یکی از مهم ترین موضوعاتی است که باید امروزه به آن توجه بسیار ویژه ای داشت.

امروزه به دلیل بالا بودن هزینه های شستن فرش افراد زیادی با این مشکل رو به رو هستند که هر چند وقت یکبار مجبور می شوند آن را به قالیشویی داده تا آن را بشویند به همین خاطر توصیه می شود از روفرشی بر روی آن استفاده کنید تا به راحتی دچار آلودگی نشده و مدت زمان بیشتری را بتوان از وجود آن بهره لازم را برد.

مشخصاتی که یک روفرشی مناسب باید دارا باشد به صورت زیر است:

1- ضخامت زیاد

2- کیفیت نخ

3- میزان تراکم

4- راحتی برای شستشو

5- نرمی و زبری مناسب

6- ضد چروک

7- تنوع رنگ

روفرشی ضد آب مشهد

روفرشی ضد آب اصفهان

در واقع کیفیت به کار رفته در روفرشی ضد آب اصفهان بسیار مرغوب بوده و می توان از آن سالها استفاده کرد. افرادی که مهمانی در منازل آنها بسیار زیاد است می توانند از این روفرشیها استفاده کنند تا از کثیف شدن فرش آنها جلوگیری شود.

روفرشیها مدلهای مختلفی دارند از جمله مخمل، ابریشمی و شانل که هر کدام دارای مزیتهای خاص خود می باشند. روفرشیهای مخمل دارای ضخامتی بالا بوده که معمولا دارای وزنی بسیار سنگین می باشند. در مدل ابریشمی این محصولات طراحی و رنگ بندی آنها براق بوده و از لطافت بسیار زیادی نیز برخوردار می باشند.

مدلی دیگر از روفرشی وجود دارد که به شانل معروف بوده که باید گفت میزان تراکم بافت آنها بسیار بالا بوده و در نتیجه دارای وزن بالاتری نیز هستند.

بسیاری از افراد از کثیفیهای مداوم فرشهای منزل خود خسته شده اند و به دنبال راهی هستند تا بتوانند آنها را برای مدت بسیار زیادی تمیز نگهداری کنند. توصیه ما به این افراد این است که حتما از روفرشی استفاده کنند چرا که می تواند از فرش شما به خوبی محافظت کند.

امروزه فروشندگان زیادی در بازار وجود دارند که دارای روفرشیهایی با مدلها و رنگهای مختلفی نیز بوده که عرضه می شوند. باید گفت متاسفانه بسیاری از عرضه کنندگان این محصول آن را با کیفیتی بسیار پایین عرضه می کنند به همین دلیل دارای صرفه اقتصادی زیادی نیستند.

توصیه می شود از مراکزی چنین محصولاتی را خریداری کنید که دارای کیفیت بالا و قیمت مناسبی باشند تا بتوان از آنها در مدت زمان بیشتری استفاده کرد. شرکت ما مدتهای بسیار زیادی می باشد که در حال تولید و فروش انواع روفرشی بوده و هدف ما تولید محصولاتی باکیفیت و قیمت مناسب می باشد تا رضایت مشتریان عزیز را در پی داشته باشد.

روفرشی ضد آب اصفهان

در صورتی که قصد دارید از محصولات ما خریداری کنید می توانید از طریق پرکردن فرم مشاوره و یا راه های ارتباطی درج شده در سایت با مشاورین ما ارتباط گرفته و سفارش خود را ثبت نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما